top of page
unnamed.png

Gulf Superfleet Synth ULE 5W30

Olej silnikowy Gulf Superfleet Synth ULE 5W-30 to olej o ponadprzeciętnej wydajności klasy „LOW SAPS”.

Olej silnikowy Gulf Superfleet Synth ULE 5W-30 to olej o ponadprzeciętnej wydajności klasy „LOW SAPS”, która skutecznie przyczynia się do zmniejszania zużycia paliwa. Został stworzony w oparciu o technologię 100% syntetyku. Jest przeznaczony do stosowania w silnikach diesla pracujących pod dużym obciążeniem, montowanych w lekkich i ciężkich pojazdach użytkowych, które przez cały rok realizują swoje zadania w trudnych warunkach i pracują na oleju napędowym o niskiej zawartości siarki (maks. 50 ppm).

Olej silnikowy Gulf Superfleet Synth ULE 5W-30 to formuła oparta na bazie syntetyków połączonych ze specjalnym zestawem dodatków, który razem nadają mu następujące właściwości. Najnowsze osiągnięcia na polu dodatków oferują niespotykaną nigdzie indziej stabilność termooksydacyjną, dzięki czemu powstaje doskonała ochrona przed zużyciem, nawarstwianiem się osadów i nagarów. Najbardziej zaawansowana technologia dodatków LOW SAPS zabezpiecza urządzenia do uzdatniania spalin przed osadami oraz uszkodzeniem katalizatora. Wysoka stabilność ścierna zmniejsza ryzyko utraty parametrów lepkościowych oraz chroni przed nadmiernym zużyciem oleju. Doskonała płynność smarowania w niskich temperaturach umożliwia łatwy przepływ w pompach oraz cyrkulację przy niskich temperaturach otoczenia zapewniają świetną ochronę przed zużywaniem od samego początku eksploatacji. Doskonałe właściwości zabezpieczające przez zużyciem oraz stabilność ścierna w warunkach wysokich temperatur chronią silnik przez zużyciem elementów silnika, dzięki czemu ich żywotność znacznie się wydłuża.

Opis

2539960976.jpg
  • Odpowiedni do silników EGR z filtrami cząstek stałych lub bez nich oraz do silników wyposażonych w systemy redukcji SCR NOx.

  • Nadaje się do silników wyposażonych w filtry cząstek stałych i jest przeznaczony do pojazdów napędzanych olejem napędowym o niskiej zawartości siarki (maks. 50 ppm).

  • Odpowiedni do samochodów ciężarowych MAN wymagających olejów spełniających normy MAN M 3677.

  • Nadaje się również do zastosowania w silnikach gazowych HD

Zastosowania

ACEA E6, E7, E9; Cummins CES 20081; DDC 93K218; CAT ECF-3, JASO DH-2; Scania Low Ash

Normy

API CJ-4/SN, MB-Approval 228.51, MB-Approval 228.31, MAN M 3677, M 3477, M 3271-1; Deutz DQC IV-10 LA; MTU Oil Category 3.1, Volvo VDS-4; Mack EO-O Premium Plus; Renault VI RLD-3 compliance

Aprobaty

zastosowania
normy
aprobaty
bottom of page