top of page
o_nas.jpg
logo_3d.png

O nas

Firma / Cele / Wartości

zespol.png

Profesjonalna kadra

MILMAR to kadra doświadczonych ludzi, którzy niezależnie od zajmowanego stanowiska stale nastawieni są na pomoc i wsparcie naszych Klientów.

cena.png

Konkurencyjne ceny

Stała i ciągle rozwijająca się współpraca tylko z pewnymi dostawcami i partnerami pozwala nam zaoferować dopasowane indywidualnie rozwiązania w jak najlepszych cenach.

towar.png

Asortyment i dostępność

W odpowiedzi na stale zwiększające się potrzeby rynku systematycznie powiększamy stany magazynowe dzięki czemu bardzo często jesteśmy w stanie „od ręki” zrealizować zamówienie.

doswiadczenie.png

Doświadczenie

Ponad 12-letnie doświadczenie w branży, regularnie zdobywana wiedza i stały kontakt

z klientem – dzięki temu szybko i elastycznie reagujemy na potrzeby naszych Klientów.

gwarancja.png

Wsparcie i gwarancja

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie Klientów. Współpraca z nami to gwarancja stałego doradztwa i doboru najbardziej korzystnego rozwiązania zarówno pod kątem finansowym jak i jakościowym.

nowe_produkty.png

Nowe produkty

Nie boimy się nowych wyzwań i stale analizujemy potrzeby rozwijającego się rynku. Regularnie poszerzamy naszą ofertę środków smarnych, tak aby zawsze być na bieżąco....

Nasz zespół to grupa kompetentnych specjalistów, gdzie każdy konsekwentnie realizuje wartości nam najważniejsze tj. pomoc

i wsparcie naszych Klientów zarówno na etapie wyboru produktu poprzez realizację zamówienia i kończąc na obsłudze posprzedażowej. Od lat naszymi dostawcami i partnerami handlowymi są czołowi producenci i dostawcy zarówno z Polski jak

i zagranicy. Połączenie wieloletniego doświadczenia, pasji oraz zaangażowania niewątpliwie wpływa pozytywnie na rozwój naszego, dostawców a co najważniejsze Klientów biznesu.

bottom of page